לפרטים נוספים
052-4046505

צור קשר

הינך נמצא כאן

דף הבית » קינוחים בכוסות לאירועים

קינוחים בכוסות לאירועים

בר המצווה של הילד מתקרבת? נולד בן חדש במשפחה ואתם מעוניינים לחגוג את המאורע? יום הולדת 60 של אמא כבר ממש מעבר לפינה? רוצים לחגוג את מסיבת הרווקים או הרווקות בצורה קצת אחרת? את כל אחת מהשמחות הללו וודאי תרצו לחגוג בצורה כמה שיותר מיוחדת ומוצלחת עם חברים ומשפחה. עובדה ידועה היא שלאוכל חשיבות מכרעת בהצלחתו של האירוע. לעיתים קרובות כאשר שואלים את המוזמנים איך היה האירוע הם משיבים ב "הסטייק היה מעולה" או "הכיבוד בכניסה היה לעניין". בפני בעלי האירוע עומדים אפשרויות רבות להסעדה: דוכני מזון, קייטרינג, הגשה לשולחנות ועוד, כאשר אחת מהאפשרויות המעניינות והמגוונות היא האפשרות של קינוחים בכוסות.   

מה הם קינוחים בכוסות?   

קינוחים בכוסות הם קינוחים אישיים, לרוב קטנים יותר מקינוח רגיל, המוגשים בתוך כוסות אישיות, ונאכלים בכפית בהנאה רבה. קינוחים אלו יכולים להיות מוסים מסוגים שונים המשלבים פירות רעננים, או שוקולד, עוגות קטנטנות אישיות, המשלבות גבינה או קראמבל, ואפילו קינוחי גלידה שונים היכולים להכיל סורבה של פירות או גלידות חלביות מסוגים שונים. למעשה, קינוחים אלו הם פיתויים קטנים ומיוחדים, אשר יכולים להפוך את עמדת הקינוח באירועים לחגיגה שלמה של טעמים וצורות.  

מגוון יתרונות בהגשת קינוחים בכוסות באירוע   

 לשילוב של קינוחים בכוסות בין הקינוחים השונים באירוע יש יתרונות רבים:

צורת הגשה: קינוחים קטנטנים ומיוחדים אלו מאפשרים להגיש את המזון המתוק בצורות מיוחדות, בשילובים של גוונים שונים מעוררי תאבון ובכוסות מיוחדות היוצרות שילובים נעימים ומגרים את העין ואת חוש הטעם.
חסכון: שילוב של קינוחים אלו עשוי לחסוך בזבוז של כסף מיותר משתי סיבות עיקריות: הראשונה היא שלעיתים קינוחים אלו יכולים להיות זולים יותר משילוב של קינוחים רגילים סטנדרטיים, והסיבה השנייה החשובה יותר היא, שקינוחים אלו הם מנות אישיות וקטנות אשר מונעות בזבוז. למה הכוונה? רבים מהאורחים מעוניינים רק לטעום מעט מן הקינוח המגרה, ולעיתים אף הקינוח אינו לטעמו של האורח, מה שגורם לו להיזרק לפח. קינוחים קטנים אלו מונעים בזבוז מיותר של אוכל וחומרי גלם, ויוצרים חסכון משמעותי.  
מגוון: אחד היתרונות הגדולים ביותר של קינוחים קטנים המוגשים בכוסות הוא המגוון. מאחר וקינוחים אלו הם מנות קטנות אישיות, ניתן להגיש מגוון רחב יותר של סוגים, כך שכל אורח יוכל למצוא קינוח מסוים אליו הוא מתחבר. נוסף על כך, המנות האישיות מאפשרות לאורחים לטעום מגוון רחב של קינוחים, בטעם טוב, מבלי להתמלא מסוג אחד של קינוח.
שמירה על כשרות: קינוחים אלו המוגשים בכוסות מאפשרים לבעל האירוע לבחור האם להגיש קינוחים חלביים או קינוחים שהם פרווה, בהתאם למנות הפתיחה ולמנות העיקריות אשר הוגשו קודם לכן. מאחר ואלו קינוחים קטנים, ויחסית פשוטים ונוחים להכנה, בעל האירוע יכול לבחור לשלב גם קינוחים חלביים וגם קינוחי פרווה באירוע, לטובת האורחים אשר מקפידים על כשרות.