לפרטים נוספים
052-4046505

צור קשר

הינך נמצא כאן

דף הבית » שילוב בר קינוחים באירוע

שילוב בר קינוחים באירוע

בעבר, כאשר היו עושים אירוע והיו רוצים לשלב בו קינוחים היה ניתן להסתפק בסלט פרות עסיסי, גלידה בטעמים, קצפת או עוגות. בשנים האחרונות כל התחום הקולינרי עבר שדרוג ובפרט תחום הקינוחים שעבר שדרוג משמעותי במיוחד לאור הופעתן של חברות המציעות קינוחים ייחודיים המתאימים במיוחד לאירועים.

היום, כמעט בכל מסעדה, אולם אירועים או מלון ניתן למצוא קונדיטור שעמל ומכין את הקינוחים או חברה המתמחה בקינוחים והיא זו שמספקת את הקינוחים לאותה מסעדה, מלון או אולם אירועים. בתי עסקים רבים משתמשים בקינוחים שהם מציעים ככלי מכירה המעודד לקוחות לבחור דווקא בהם. המנות האחרונות בבתי עסק רבים מסמנים את האיכות והרמה של בתי העסק וכן הקינוחים מסמנים את סיום הערב, את המעבר לתפריט מתוק ומרענן יותר ותחושה קלילה יותר.

בהרבה מסעדות ובתי עסקים מציעים מגוון קינוחים כאשר כמעט בכל מסעדה או בית עסק ניתן למצוא את קינוח הדגל שלהם. קינוח הדגל הוא הקינוח האיכותי יותר ובדרך כלל הקינוח שמומלץ על ידי השף או הקונדיטור. קינוח הדגל אינו חייב להיות הקינוח היקר ביותר אבל הוא בהחלט חייב להיות הקינוח הטעים ביותר.

כאשר עושים אירוע של יום הולדת, בר מצווה, מסיבה וכדומה ורוצים לשלב את הקינוחים במהלך הערב צריך לעשות זאת בצורה שתפתיע את האורחים ואת החוגגים. הקינוחים צריכים להגיע בהפתעה ובבת אחת. בר קינוחים שיושב בצד ובקושי רואים אותו מאבד את הערך שלו אבל אם נוסיף את בר הקינוחים במרכז האירוע אנשים יוכלו ליהנות מהקינוחים ולהמשיך את הערב כרגיל.

סוגים של קינוחים

היום, ניתן למצוא מגוון גדול של קינוחים בסוגים שונים. טרנד הקינוחים הביא למצב בו כולם מנסים ליצור קינוחים גם באופן מקצועי וגם באופן פרטי. היום אנשים מנסים ליצור מתכוני קינוחים גם בבית הפרטי שלהם. בזכות שינויים אלו עולם הקינוחים גדל בצורה משמעותית ונוצרו עוד ועוד קינוחים בצבעים שונים, בגדלים שונים ובסוגים שונים. קינוחים נחלקים להמון סוגים:

  1. קינוחים חמוצים – קינוחים חמוצים הם קינוחים שמועדפים על הרבה אנשים. בדרך כלל קינוחים חמוצים מגיעים קרים והם משתלבים מעולה בסוף הארוחה והם עוזרים להעביר את הטעם הכבד שנשאר לאחר האוכל. בין אותם קינוחים חמוצים ניתן למצוא עוגת אוכמניות, רולדת דובדבנים חמוצים, קינוח פסיפלורה ועוד.
  2. קינוחים מתוקים – קינוחים מתוקים הם קינוחים שמועדפים על מרבית האנשים, למרות שיש להם קרב לא פשוט עם קינוחים חמוצים. קינוחים מתוקים משתלבים מעולה בסוף הארוחה וגם בתחילת הארוחה. הם נותנים בפה טעם מתקתק שמעורר את החושים. קינוחים מתוקים שכולם מכירים מגיעים עם שוקולדים, בצק סוכר, קרמל, תופי וכדומה. קינוחים מתוקים מוכרים הם אותם עוגות שוקולד, מוס וניל עם שוקולד, פנקייק וכדומה.
  3. קינוחים חמים וקרים– בנוסף לטעם של הקינוחים יש קינוחים קרים וקינוחים חמים. קינוחים חמים הם קינוחים שמחממים בתנור או ששופכים עליהם מרקם חם כגון סופלה, פונדו וכדומה. קינוחים קרים הם קינוחים קפואים או שנשמרים בקירור כגון עוגה קפואה.
     

לסיכום:

קינוחים הם סוג של מאכל שכולנו אוהבים ולעתים רבות ממש קשה לנו לעמוד בפיתוי שלהם. ברוב המקרים כאשר יעמוד לפנינו קינוח שמריח נפלא ונראה טוב אנחנו לפחות נטעם ממנו. קינוחים עושים לנו סוף טעים של ארוחה ומשאיר לנו טעם טוב.