לפרטים נוספים
052-4046505

צור קשר

הינך נמצא כאן

דף הבית »

מאמרים

מגנטים לחתונה – איך זה יהפוך את האירוע שלכם למוצלח יותר?

חתונה היא אירוע שקורה רק פעם בחיים. זהו אירוע גדול מאוד ומשמעותי מאוד בחיים שלנו. אם אנחנו רוצים להשקיע בחתונה שלנו ולהפוך אותה לאירוע שכולם וגם אנחנו נהנה בו מאוד כדאי לנו להשקיע בכל הפרטים השונים שמרכיבים אותה. אחד המרכיבים שהכי חשוב להשקיע בהם בכל חתונה הוא הצילום שלה. אם אנחנו רוצים שצילום האירוע שלנו יהיה מיוחד מאוד ומקורי אנחנו יכולים לצלם תמונות ולהדפיס אותן על מגנטים שנחלק לאורחים. מגנטים לחתונה יכולים להיות פריט מקורי מאוד בחתונה שלנו שיהפוך אותה לאיכותי יותר.

שילוב בר קינוחים באירוע

בעבר, כאשר היו עושים אירוע והיו רוצים לשלב בו קינוחים היה ניתן להסתפק בסלט פרות עסיסי, גלידה בטעמים, קצפת או עוגות. בשנים האחרונות כל התחום הקולינרי עבר שדרוג ובפרט תחום הקינוחים שעבר שדרוג משמעותי במיוחד לאור הופעתן של חברות המציעות קינוחים ייחודיים המתאימים במיוחד לאירועים.

קינוחים בכוסות לאירועים

בר המצווה של הילד מתקרבת? נולד בן חדש במשפחה ואתם מעוניינים לחגוג את המאורע? יום הולדת 60 של אמא כבר ממש מעבר לפינה? רוצים לחגוג את מסיבת הרווקים או הרווקות בצורה קצת אחרת? את כל אחת מהשמחות הללו וודאי תרצו לחגוג בצורה כמה שיותר מיוחדת ומוצלחת עם חברים ומשפחה. עובדה ידועה היא שלאוכל חשיבות מכרעת בהצלחתו של האירוע. לעיתים קרובות כאשר שואלים את המוזמנים איך היה האירוע הם משיבים ב "הסטייק היה מעולה" או "הכיבוד בכניסה היה לעניין". בפני בעלי האירוע עומדים אפשרויות רבות להסעדה: דוכני מזון, קייטרינג, הגשה לשולחנות ועוד, כאשר אחת מהאפשרויות המעניינות והמגוונות היא האפשרות של קינוחים בכוסות.   

הפקת חתונות בטבע

אם בעבר היינו נוהגים לחגוג את היום המאושר ביותר בחיינו באולמות אירועים שונים הרי שכיום יותר ויותר זוגות מבינים כי ניתן לחגוג את יום החתונה בכל דרך שרק חלמתם עליה. בין שרציתם לחגוג את החתונה שלכם בנהר או בנחל, בין אם רציתם לחגוג את החתונה שלכם באגם או על ספינה, בין שחלמתם לחגוג בספארי או כל אופציה אחרת הרי שכיום אין יותר הגבלות וכל זוג יכול ליהנות או לציין את היום המאושר בחייו בכל דרך שיבחר.

מתכננים אירוע? סידור פרחים לאירועים מומלץ לכל אחד מכם

אירועים הם דבר נפלא ובחיים אנחנו חווים מגוון רחב של אירועים. בין אם אירועים פרטיים כמו ברית, בר מצוות, חתונות או אירועים עסקיים כמו אירועים לעובדים, טקסי התקדמות בתפקיד וכו'. המשותף לכל האירועים הללו הם שבכולם אנחנו משקיעים בעיצוב המקום לכבוד האירוע. אם יש משפט שאומר "רושם ראשוני" הוא מדבר בעיקר על העיצוב של המקום והאולם/גן אירועים. כמובן שאין מדובר גם ברושם ראשונה אלא גם ברושם כללי, העיצוב הוא חלק ממה שגורם לאווירה הטובה באירוע. אם יש משהו שמומלץ כעיצוב לכל אירוע שהוא ויכול להיות מכנה משותף לעיצוב כל האירועים מדובר בסידור פרחים לאירועים.

סדנאות אפיה למסיבת רווקות

מטרתה של מסיבת הרווקות היא בילוי אחרון של החברות הטובות לפני היום הגדול, חגיגה המסמלת באופן מסורתי את המעבר מהיותה של הכלה רווקה אל עולם הנישואין. בדיוק בגלל זה המסיבה צריכה להיות מהנה, מפנקת ומשחררת, סדנת אפיה במסיבת הרווקות הינה דרך מקורית וייחודית לחגוג באופן המקרב את כל החברות ביחד, האפייה בשילוב שף מביאה תוצאות טעימות ומפנקות.